O nás

O nas

 

Sťahovacia služba


So sťahovacou službou šupito bude sťahovanie príjemnou životnou epizódou. Zabudnite na stres a nepotrebnú stratu času. Uvedomujeme si, že sťahovanie patrí k emocionálnym životným etapám, a preto sa usilujeme odbremeniť vás od zbytočných starostí.

Prečo zavolať šupito?

  • dbáme na efektivitu, rýchlosť, profesionalitu, ústretovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a plynulý priebeh sťahovania
  • garantujeme, že váš majetok s maximálnou pozornosťou naložíme do nákladného auta tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu a na mieste určenia ho opatrne vyložíme
  • máme jednotný cenník (bez skrytých poplatkov), takže neúčtujeme nič navyše za poschodia, schody či zvesenie a nasadenie dverí. Rátame iba čas (a mimo Bratislavy aj kilometre)
  • sme nonstop k dispozícii

So sťahovaním sme začali v roku 2002 a odvtedy sme nadviazali tisícky úspešných spoluprác. Viacerí z nás dokonca pracovali v zahraničných sťahovacích firmách ako Titan, City Move, Paperound či Handymoves. Aj preto je naším heslom „európsky prístup k zákazníkom“. Získané skúseností teraz využívame k tomu, aby sme zjednodušili sťahovanie slovenským domácnostiam a firmám, ako aj cudzincom, ktorí sa rozhodli usadiť na Slovensku. Naši pracovníci hovoria po anglicky, nemecky, poľsky, rusky a španielsky.

Komfortné sťahovanie, ktoré si vychutnáte? Zavolajte šupito – vášho partnera pri sťahovaní. Makáme šupito presto!

klavir5
klavir3
klavir4
klavir2
klavir1-1
galeria-2
galeria-2--kopia
galeria-2--kopia--kopia
galeria-2--kopia--kopia--kopia
galeria-2--kopia--kopia--kopia-3
galeria-1
galeria-1--kopia--kopia